Pri oznámení, že sa chystám na cca šesť mesačné putovanie do Santiago de Compostela a k Atlantickému oceánu som často dostával otázku: A čo si zbalíš? Pripravil som si pre vás video v ktorom presne uvidíte, čo budem mať v batohu. Asi by bolo jednoduchšie venovať sa cestovaniu len s príručnou batožinou, ale  prečo robiť len to, čo je jednoduché?

Základom je asi vybrať správny batoh. verím, že v mojom prípade to bolo dobré rozhodnutie. Do 65 litrového batohu musím zmestiť nie len svoje veci, ale aj časť výbavy od Milana. Najskôr som si myslel, že po pobalení bude problém váha, ale ako sa ukázalo, tak to bol obsah…

Verím, že sa mi podarí urobiť viac priestoru pri usporiadaní. Na to som ale nikdy nebol, tak to bude pre mňa výzva. Často máme problém sa zmestiť do kufra s vecami na víkend a čo si teda zobrať na šesť mesiacov putovania? Do batohu ešte pribudne jedlo, voda a potrebné veci na ťahanie vozíka. Napíšte mi, čo by ste pridali, alebo naopak odobrali z batoha vy.

 

 

2 thoughts on “Balenie na 6 mesiacov putovania

  1. Andrea says:

    Mne tam chýba pero a zápisník. Hoci maličký. V lete sa možno zídu nejaké krátke nohavice. Tak asi ešte tie. A krém s vysokým faktorom. Aj jarné slnko je zradné. Inak pohoda ? a držím palce

    • admin says:

      Zápisník a pero majú členovia tímu. Krátke nohavice su súčasť dlhých 🙂 (zips) Ten krém ozaj chýba. Už dnes mám červené čelo. ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *