17.08.2019 Zobúdzanie o 9:30 mi asi bude chýbať, ale aspoň nebudeme musieť začínať putovať v horúčavách. Prešli sme len cca 10 kilometrov a na tom slnku to úplne stačilo. Naším cieľom sa stalo Moissac a spíme v holubníku. Nie je holubník ako holubník. Sme v teple a máme teplú sprchu. Za to ďakujeme Evke a Jérémimu.

Spomínate si na príspevok, kde mala Vendy úplne dieravé topánky? Pripomenutie časti z 14.06.2019: Do Genevy sme to mali len pár kilometrov a ako sa hovorí, kto nemá v hlave, ten má v nohách, tak verte, že mám v nohách až moc, pretože sme zabudli Milanovu bundu a spravil som si navyše 3,5 kilometra … nevadí, počasie nám prialo a ako som spomínal, Geneva nebola ďaleko. Veľmi som sa tešil až dorazíme do mesta, ale pri posedení pri káve som sledoval ľudí. V najnovšom štýle, s nákupnými taškami od rôznych značiek, navštevovali jeden butik za druhým. Cítil som veľkú slobodu, pretože v batohu mám 2 x ponožky, 2 x tričko, 2 x spodné prádlo, jednu mikinu a na batohu sandále. To je moj outfit na celých 6 mesiacov. Spomenul som si, ako som aj ja behal v Bratislave takto ovešaný taškami a zbadal som chalana s batohom na chrbáte. Nevedel som, kam ide, ale s pocitom zaviaznaých rúk a okovami na nohách, som si v duchu povedal: “Neviem, kam ideš, ale šiel by som tiež.” Možno sa pýtate, prečo píšem o nakupovaní oblečenia alebo topánok. Vo filme Forrest Gump zaznelo, že topánky o nás povedia veľa. Kde sme boli, kam smerujeme. Prišiel čas a aj naše topánky o nás začali rozprávať, ako to myslím, uvidíte na fotografiách. Celý príspevok na Facebooku: Life with a backpack – Život s batohom.

Vendy ich vyhodila a z batoha si vybrala svoje ďalšie topánky, ale aj ich čas dnes skončil. Vďaka finančnému príspevku od Dušana S.,

Coburg Restaurant si mohla kúpiť tieto krásavice, vďaka ktorým ju prestanú bolieť chodidlá.

Ďakujeme za všetky vaše príspevky. Ďakujeme vám všetkým a aj naším kamarátom z Poľska za sumu, vďaka ktorej si budeme môcť dopriať teplé jedlo, nocľah s teplou sprchou a spanie na posteli.

Ak nám chcete prispieť, tak to môžte urobiť akoukoľvek sumou, alebo za príspevok od 25€ vám vďaka Jakubovi môžeme odoslať krásny svietnik. Viac TU.

Ďakujeme, bez vás by sme to nezvládli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *